Jakże mam nie być wilkiem stepowym i obdartym pustelnikiem, skoro, żyje w świecie, którego celów nie podzielam, którego radości są mi wszystkie obce.
Hesse (Wilk stepowy)MOTZART

Piotr - "Motzart"


Urodziłem się i na stałe mieszkam w Głogowie.

Jestem fotograficznym samoukiem a moje dwie pasje fotografia i muzyka przerodziły się w uzależnienie.

-Na zdjęciach z koncertów staram się pokazać emocje jakie towarzyszą tworzeniu muzyki oraz relacje jakie  panują pomiędzy muzykami a publicznością, kiedy najważniejsza okazuje się muzyka, a podział na grających i słuchających zanika. Mam możliwość uwiecznienia przeżyć ludzi, którzy pod wpływem muzyki tracą kontrolę nad swoim zachowaniem i pozwalają by kierowały nimi dzwięki.

Oprócz fotografowania koncertów lubię też fotografię portretową która pod względem techniki wykonania czy kompozycji jest pojęciem niezwykle wszechstronnym.Kontakt:


gg : 3283981

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


----------------------------------------------

Zapraszam też na moją drugą stronę www.art-moment.pl

----------------------------------------------

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istota ludzka i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może. (Twain)

Wszystkie fotografie zamieszczone na stronie są mojego autorstwa i są chronione prawem autorskim . Wszelkie kopiowanie, powielanie lub/i  wykorzystywanie zdjęcia bez zgody autora jest przestępstwem.

 

 

 
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval